Şimdi yükleniyor

Ambalaj ve Temizlik ürünleri üretiminde yeni teknoloji, büyük tecrübe: InterTrading

Ambalaj ve Temizlik ürünleri üretiminde yeni teknoloji, büyük tecrübe: InterTrading

Ambalaj, selpak ve temizlik ürünleri üretiminde uzun yıllara yayılan tecrübesiyle İnter Trading son yıllarda ivme kazandı. Yatırım teknolojisi, ürün çeşitliliği, finansal düzenleme ve piyasa ilişkileri açısından yeni bir strateji izleyen İnter Trading şimdi piyasada daha güçlü.

İşletmenin kurucusu ve yönetici Şükrü Kandemir uzun deneyimlerden sonra piyasada güç sahibi olduklarını vurguladıktan sonra rekabetin yoğun olduğuna değindi. Ancak ürünün uzun süre saklanabilmesinin onları satış açısından sıkıştırmadığını ve satış opsiyonlarını arttırdığını belirtti. Birlikte çalıştıkları sektörlerde nakit akışında bazen sıkıntılar yaşandığını bundan dolayı factoring firmalarıyla çalışmaya başladıklarını yine ürün teslimatı periyotlarında düzenlemelere gittiklerini belirten Kandemir, daha sağlam bir üretim ve satış dengesine ulaştıklarını vurguladı.

İşletmesinin kapılarını SterkTV Abori Programına açan Kandemir aynı zamanda işletme hakkında detaylı bilgiler de verdi.

Kargeha pîşesazî ya çêkirina berhemên ambalaj û paqijiyê li Almanya di xizmeta aboriyê de ye. Şukrî Kandemîr ku ji eslê xwe meletiyê ye, bi dehan salan e li Almanya di beşa hilberîna alavên ambalajan de çalak e. Kandemîr tîne ziman ku ji gelek merhaleyan re derbasbûye, gelek tengasî, êş û azar kişandine. Lê piştî tecrûbeyên zor û zehmet, îro gîhîştine asteke mezin û hêja. Ji bo vê him ji hêla teknolojiya hilberînê, him ji hêla danustendina mal û xizmetan û him jî ji hêla fînansî ango danustandina pereyan biryarên nu girtine. Herweha li gor vê çarçevoyê encamên baş li dest xistine.

Kandemîr deriyê xwe ji televîzyon SterkTV û bernameya Aborî re vekir:

Bu içeriği paylaşın:

Yazar

Yorum gönder