Şimdi yükleniyor

Bir kitaba sığmayacak yaşam öyküleri

Bir kitaba sığmayacak yaşam öyküleri

Teknoloji çağının yaşamın bütün alanlarında sürekli bir yenilenme ve gelişimi karşısında bizim de MED Reklam Ajansı olarak çalışmalarımızı geliştirmemiz, zenginleştirmemiz kadar doğal birşey olamazdı. İşte ‘ekonomix.org’ böyle bir anlayışın ürünüdür. Bu sayfanın oluşmasında bize heyecan veren ve en büyük emeğin sahibi MED Reklam Ajansı ekibine yeni dahil olan ekonomist arkadaşımız Ehmed Pelda oldu. Yine Türkiye’den bir ekonomist arkadaşımız ile alanında uzman arkadaşlarımız sayfamıza yazıları ve fikirleri ile katkıda bulundular.

Canlı ve sürekli yenilenen bir internet sayfası olan ‘ekonomix.org’ önümüzdeki süreçte sayfaya katkı sunmak isteyen ekonomi ve iş dünyasından insanlarımıza yer verecek, ekonominin nabzını tutarak iş dünyamıza internet ortamında katkıda bulunacaktır.

• • • •

2017 yılının son çeyreğinde yayınına başladığımız ve henüz çok yeni bir sayfa olan ‘ekonomix.org’ ile amacımız ilk aşamada MED Reklam Ajansı olarak ilişkide olduğumuz, birlikte iş yaptığımız, reklam alanının dışında çeşitli kulvarlarda birlikteliğimizin olduğu işverenlerimizi sayfamıza taşımaktır. Tabii bunu yaparken o işverenlerimizin sadece firmalarını logoları ve ürünleri ile değil, onların yaşam öykülerine, başlangıcından geldikleri noktaya kadar başarı öykülerini direkt kendi ağızlarından aktaracağız.

Çünkü kapısını çaldığımız, çayını kahvesini içip misafir olduğumuz o işverenlerimizin hepsinin çok farklı yaşam ve başarı öyküleri var. Bugün işyerini uluslararası alanda iş yapan bir noktaya ulaştıran bir işverenimizin dediği gibi ‘bir kitaba sığmayacak’ yaşam öyküleri var bir çoğunun.

ekonomix.org’da yer alan firmalarımızı seçerken önceliğimiz, Avrupa çapında bir ilk olarak Kürtçe, Türkçe ve Almanca olarak çıkan ve 8. yılına giren ‘Rehbera Zêrîn’ İş Rehberi’nde yer almış firmalarımız olacaktır.  ‘Rehbera Zêrîn’’e reklamları ile destek veren ve rehberimizi onurlandırarak bir ve tek prestij rehberi haline getiren işverenlerimize aynı zamanda vefa borcumuzdur bu çalışma…

Yine önümüzdeki süreçte yeni tanıştığımız ve tanışacağımız firma ve işverenlere sayfalarımızı açacağız.

• • • •

ekonomix.org içeriği sadece bunlarla sınırlı olmayacak. Yukarıda da belirttiğim gibi canlı ve sürekli güncellenen, ekonomi haberleri, iş dünyasındaki gelişme ve yenilikleri tarayarak sayfalarımıza aktaracağız.

Önümüzdeki yakın süreçte işverenlerimizin yoğunlaştığı sektörlere yönelik toplantı, seminer, vb. etkinlikler düzenleyerek bunları canlı olarak ekonomix.org sayfalarına aktaracağız.

ekonomix.org’da bir yandan iş dünyasını buluştururken bir yandan bilgilendirme ve ekonomi haberciliği yapacağız.

Katkı vermek, firmasını, ürününü tanıtmak isteyen herkese açık ekonomix.org.

ekonomix.org sadece Avrupa’ya değil, tüm dünyaya açılan bir penceredir!

Daha yolun başındayız ama büyük bir heyecan ve azimle çalışıyoruz.

Bir gün sizin de kapınızı çalabiliriz…

Bu içeriği paylaşın:

Yazar

Yorum gönder